STRONA GŁÓWNA WARTO WIEDZIEĆ ZAJĘCIA INSTRUKTOR REGULAMIN/OPŁATY GALERIA KUCHNIA KONTAKT
« Gimnastyka Słowiańska

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. 
Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu.

CO DAJĄ ĆWICZENIA?
Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, sexapilem, ruchy stają się płynniejsze a kręgosłup zdrowszy. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z sexu oraz ułatwiając zajście w ciążę. 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
- Luźny i wygodny strój, w którym będzie Ci się dobrze ćwiczyć - najlepiej legginsy i dość obcisła koszulka (wszystkie ćwiczenia w tradycji słowiańskiej wykonuje się na boso oraz bez stanika)
- Kocyk i chustę 
- Wodę

Kiedy: 4 grudnia

Godz: 17.45

Koszt: pierwsze zajęcia 10zł

ZAPISY: SZKOŁA JOGI ALICJA POSTAWA

     UL. WYSZYŃSKIEGO 6

     TEL. 790 - 278 - 331

Możliwość wykupienia karnetu (zniżki dla osób z karnetami na jogę) , zajęcia będą się odbywały w każdy poniedziałek 17.45 - 18.45

Zajęcia prowadzi Sonia Mrzygłocka - Pyć - certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Tradycji Białoruskiej.Gimnastyka Słowiańska

Jeżeli chcesz wziąć życie w swoje ręce, spojrzeć na świat z nowej perspektywy, a przy tym zatrzymać się, złapać oddech, pozbyć dolegliwości zdrowotnych i zmęczenia to dobrze trafiłeś.

Zapraszam© joga.stargard.pl
Projekt i wykonanie: PiBi.pl