STRONA GŁÓWNA WARTO WIEDZIEĆ ZAJĘCIA INSTRUKTOR REGULAMIN/OPŁATY GALERIA KUCHNIA KONTAKT
« Vinyasa yoga z muzyką na żywo

Zajęcia VINYASA YOGI z muzyką graną na żywo

Daj się porwać pięknej medytacji w ruchu połączonej z muzyką skomponowaną i graną na żywo przez Wiktora Łosia. Oczyść umysł, wyzwól ciało, połącz się ze swoim sercem i tym, co Ci w duszy gra! 

Poczuj się radośnie, lekko i swobodnie, zadbaj o ciało i ducha wraz z pierwszymi promieniami wiosennego Słońca.

Kiedy? 7.04.2018
O której? 17.30
Koszt? 40zł
Gdzie? Szkoła Jogi Alicja Postawa
ul. Wyszyńskiego 6
tel. 790-278-331

Czym charakteryzuje się Vinyasa Joga i jak wyglądają zajęcia?
Jest to płynna forma jogi, w której asany są zorganizowane w sekwencje, od najprostszych do coraz bardziej złożonych. Po odpowiednim przygotowaniu ciała oraz poznaniu kolejnych pozycji połączymy je w Vinyasowe Flow, gdzie oddech zharmonizujemy ze świadomym i uważnym ruchem oraz towarzyszącym mu rytmem muzyki granej na żywo. Praktyka Vinyasa Jogi łączy siłę fizyczną z duchową. Wzmacnia, uelastycznia, buduje wytrzymałość oraz wewnętrzną i zewnętrzną równowagę. Poprawia przemianę materii, rozgrzewa i pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Jednocześnie uspokaja, jak również energetyzuje oraz orzeźwia ciało i umysł. Stanowi swoistą medytację w ruchu.
Drogi uczestniku  Nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją jogową przygodę, czy też kontynuujesz ją od lat- jeśli masz ochotę poznać wspaniałą różnorodność, dynamiczną płynność, pełną wdzięku moc Vinyasa Yogi, jak również zasmakować odrobiny wyzwania- serdecznie zapraszam na wspólną praktykę. Sekwencja zorganizowana jest tak, aby każdy mógł wybrać prostszą lub łatwiejszą wersję asan bądź przejść pomiędzy nimi.

Kilka słów o prowadzącej:
Nazywam się Kasia Kata. Od kiedy pamiętam jestem związana z różnymi formami ruchu- od tańca, poprzez fitness oraz Pilates, których jestem dyplomowaną instruktorką, aż po moją obecnie największa pasję i drogę samorozwoju- Vinyasa Jogę. Skutecznie zaraziłam nią wielu ludzi w Polsce i poza jej granicami, prowadząc zajęcia zarówno w Poznaniu, jak i przez pół roku we Włoszech.
Jestem również psychologiem, autorką bajek terapeutycznych oraz prowadzącą warsztaty psychologiczne. Każdy poznany człowiek jest dla mnie inną opowieścią i każdego staram się zarazić zdrową wiarą w siebie, pozytywnym nastawieniem do życia oraz uśmiechem na twarzy i w sercu 
Od wielu lat fascynuje mnie połączenie ciała i umysłu. Jogę traktuję jako holistyczną drogę samorozwoju. Wzmacnia, uelastycznia, napełnia oczyszczającą, pobudzającą, harmonizującą i twórczą energią ciało, umysł i ducha. Wykonywanie sekwencji Vinyasowych asan daje mi poczucie wolności, satysfakcji oraz czystej radości z bycia tu i teraz- i to właśnie kocham!
Popłyń ze mną w Vinyasowym Flow, a następnie przenieś je do swojego życia.
Obecnie prowadzę zajęcia w Studio Namaste Yoga oraz w Fundacji Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS w Poznaniu. Jestem w trakcie realizowania międzynarodowego certyfikatu Yoga Alliance- 200h Yoga Teacher Training w Samadhi Joga w Warszawie. 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Wiktor, Kasia, Alicja.Vinyasa yoga z muzyką na żywo

Jeżeli chcesz wziąć życie w swoje ręce, spojrzeć na świat z nowej perspektywy, a przy tym zatrzymać się, złapać oddech, pozbyć dolegliwości zdrowotnych i zmęczenia to dobrze trafiłeś.

Zapraszam© joga.stargard.pl
Projekt i wykonanie: PiBi.pl