Wszystkie zajęcia prócz jogi ogólnej przeznaczone są dla osób początkujących. W zależności od tego jakich zajęć potrzebujesz, wybierz jedne z nich. Na każdych zajęciach staramy się dokładnie objaśniać ćwiczenia (asany), które wykonujemy. Proponowane są także warianty asan- dla osób początkujących, bądź bardziej zaawansowanych.

Nie. Wręcz odwrotnie. Aby uniknąć przykrych konsekwencji związanych z bezruchem powinnaś/powinieneś zacząć jak najszybciej ćwiczyć. Joga prowadzona w naszej szkole powoli rozciągnie twoje zastane stawy, mięśnie, więzadła i ścięgna. Z każdą lekcją będziesz czuła/czuł się lepiej i sprawniej.

Tak, jak najbardziej. Nawet osoby po 80 roku życia rozpoczynające praktykę jogi zwiększają swoją sprawność fizyczną.

Około 2 godzin przed zajęciami najlepiej nie jeść dużego posiłku. W naszej szkole znajdują się wszelkie potrzebne pomoce do ćwiczeń: maty, klocki, paski, wałki, koce. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (legginsy, koszulka), ćwiczymy na boso. Na koniec zajęć zakładamy skarpetki i bluzy na czas relaksu. Buty zdejmujemy przed wejściem do szkoły, odkładamy je na półkę w szatni.

UWAGA! W czasie obostrzeń sanitarnych, należy wziąć swoją matę i ręcznik, jeśli nie masz, zgłoś wcześniej. Przychodzimy w maseczce i dezynfekujemy ręce. Maseczkę zdejmujemy po zajęciu miejsca w sali na macie.

Wszystko zależy od tego jakie to są problemy? Aby mieć pewność powinnaś/powinieneś skonsultować swoją decyzję z lekarzem. Jednak w większości przypadków zajęcia w grupie kręgosłupa są idealne. Większość ortopedów i osteopatów poleca jogę, jednakże w wyjątkowych przypadkach mogą występować przeciwskazania do wykonywania pewnego rodzaju ćwiczeń.

Przed zajęciami skonsultuj swoją decyzję z lekarzem. Przed zajęciami poinformuj nas o tym, otrzymasz informację na temat asan, których nie powinnaś/powinieneś wykonywać. Prowadzone przez nas zajęcia jogi nie obciążają nadmiernie serca, w przypadku wysokiego nadciśnienia nie są wskazane pozycje odwrócone.

Nie prowadzimy zajęć dla kobiet w ciąży.

Nie! Coraz więcej mężczyzn wybiera tę aktywność fizyczną, co więcej- jest ona dla nich jak najbardziej wskazana! Mężczyźni są zazwyczaj bardziej zestresowani i spięci niż kobiety, potrzebują rozluźnić i rozciągnąć mięśnie, więzadła i ścięgna.

Wszystko zależy jak duża jest to nadwaga. Skonsultuj wcześniej swoją decyzję z lekarzem. Proponujemy także wzięcie udziału w kilku lekcjach indywidualnych, aby poznać twoje możliwości ruchowe oraz abyś mogła/mógł zapoznać się z ćwiczeniami.

Tak. Nasza sala ma określoną pojemność i aby być pewną/pewnym, że dostaniesz się na wybrany rodzaj zajęć, po wykupieniu karnetu masz automatyczna rezerwację na zajęcia do wybranej grupy.

Nasza joga oparta jest na systemie jogi akademickiej, jogi klasycznej i jogi B.K.S Iyengara

Możesz otrzymać rachunek. Od razu po zakupie karnetu zgłoś ten fakt podając dane do wystawienia dokumentu.

Szkoła znajduje się przy ul. Wyszyńskiego 6. Do godziny 18.00 czynne jest wejście  po lewej stronie budynku, schodami na II piętro. Cały czas czynne jest wejście po prawej stronie budynku (od strony Artisan), tam znajduje się  domofon, należy dzwonić do  Szkoła Jogi nr 55 , windą wjechać na II piętro.

Nie przychodź na zajęcia zbyt wcześnie 10/15min wystarczy na przygotowanie się do zajęć.

Zgłaszaj przed zajęciami miesiączkę i wszelkie dolegliwości.